Szanowni Państwo, dyrektorzy i nauczyciele szkół gimnazjalnych,

Drodzy gimnazjaliści.

Zespół Szkół Nr 1 im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim ogłasza II Powiatowy Konkurs Literacki pod hasłem: Ja i cyberświat przeznaczony dla uczniów gimnazjów

Cele konkursu:

1. Zachęcenie utalentowanych młodzieży do pisania i prezentowania własnej twórczości literackiej

2. Rozwijanie wrażliwości i wyobraźni młodych autorów, a także popularyzowanie ich twórczości.

3. Rozwijanie świadomości kulturowej młodych ludzi.

4. Integracja międzyszkolna i środowiskowa.

5. Szerzenie kultury słowa pisanego.

6. Promocja szkoły.

Termin i miejsce składania prac:

Prace należy przesłać do dnia 31 marca 2016 r. na adres:

Zespół Szkół Nr 1 im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim, ul. Wyspiańskiego 8, 22- 600 Tomaszów Lubelski. Można też złożyć je osobiście w sekretariacie szkoły.

Na kopercie prosimy umieścić dopisek „II Powiatowy Konkurs Literacki”.

Dokładne informacje i regulamin konkursu znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce „Konkursy”.

Wszelkie pytania prosimy kierować do koordynatora konkursu - Beaty Greli (tel. 84 664 24 45)

Zachęcając do udziału w konkursie, mówimy – do widzenia