Pragniemy poinformować, że nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskiej akcji promującej czytelnictwo: Czytaj PL.

W ramach tej akcji uczniowie szkół ponadpodstawowych na terenie całego kraju mogą zupełnie za darmo przeczytać 12 bestsellerowych e-booków i audiobooków. Akcja trwa od 2 listopada do końca listopada 2017 r. Aby wypożyczyć książkę, wystarczy smartfon i aplikacja, którą można pobrać z żółtych plakatów rozwieszonych w bibliotece i na górnym korytarzu szkolnym.

Z przyjemnością także informujemy, że dwie nasze uczennice: Katarzyna Duchnowska z klasy II b oraz Katarzyna Żmuda z klasy II c zakwalifikowały się do projektu „Upoluj swoją książkę”, organizowanego w ramach akcji Czytaj PL i w znalazły się wśród 1000 Ambasadorów, którzy przez cały listopad będą zachęcali do udziału w akcji. Uczennice otrzymały darmowe koszulki i wezmą udział w losowaniu smartfonów.

Na wszystkich uczniów biorących udział w tej akcji czekają dodatkowe konkursy i atrakcyjne nagrody.

Zachęcamy do uczestnictwa.