W piątek 5 grudnia 2014 r. w Starostwie Powiatowym odbył się finał akcji „Paczka Marzeń” polegającej na przygotowaniu paczki na podstawie listu napisanego przez dziecko do Świętego Mikołaja.

Akcję „Paczka Marzeń” zainicjowali w naszej szkole (w 2013 r.) uczniowie z klasy IB (obecnej II B) wraz z opiekunem szkolnego koła PCK Dorotą Stawarską. W tym roku do naszej akcji przyłączyły się instytucje, zakłady pracy i osoby prywatne z terenu powiatu tomaszowskiego.

Święty Mikołaj w towarzystwie Śnieżynek i Elfów rozdał przygotowane przez nas paczki.

Uczniowie naszej szkoły przygotowali prezenty dla trzech dziewczynek ze szkoły podstawowej. Do akcji włączyli się uczniowie z klas: I a, I b, I c, I d, I e, II a, II b i II e.

Chcemy podziękować wszystkim tym, którzy wsparli naszą inicjatywę, przyczyniając się do stworzenia radosnej, świątecznej atmosfery. Radości, szczęściu i uśmiechom dzieci nie było końca podczas II finału akcji.

Zobaczcie sami:)