• Front szkoły

  • Szkoła bokiem

  • Hala

  • Tył szkoły

   Michał Nowacki, uczeń klasy III a, po raz kolejny udowodnił nie tylko fakt, że posiada wielki talent plastyczny, ale także to, że potrafi go ambitnie wykorzystać.

   Michał brał udział w XVI Ogólnopolskim Festiwalu Herbertowskim i w kategorii plastycznej znalazł się w gronie 4 laureatów. Wykonany przez niego rysunek stanowił interpretację wiersza Zbigniewa Herberta Pan Cogito obserwuje w lustrze swoją twarz. Opiekę nad uczniem sprawowała Beata Grela.

   Warto przypomnieć, że Michał ma na swoim koncie inne sukcesy – m.in. wyróżnienie w V Ogólnopolskim  Konkursie o Żołnierzach Wyklętych (opiekun Waldemar Fugas) i I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Ewangelia w kolorach. Krzyż w ujęciu prawosławnym (opieka Anna Lal).

Gratulujemy