W dniach 26.05.- 29.05.2026 r. 61 uczniów naszej szkoły (klasy 3a, 2a,1e, 1b, 1a, 1d) zwiedziło 3 europejskie stolice: Budapeszt, Wiedeń i Bratysławę oraz malownicze miasteczko Szentendre. Uczniowie mieli okazję zobaczyć najpiękniejsze zabytki i atrakcje turystyczne stolic, spróbować specjałów kulinarnych, zakupić ciekawe pamiątki. Dodatkową atrakcją był wieczorny pokaz tańczących fontann na wyspie na Dunaju oraz nocny rejs statkiem po Dunaju, podczas którego można było świetnie odpocząć i podziwiać podświetlone monumentalne budowle Budapesztu. Wspaniała pogoda i dobry humor towarzyszyły uczniom Bartosza podczas całego wyjazdu.
Dziennik elektroniczny
Szkoła w mediach
Wymiana polsko-niemiecka
Bartosz w 3 stolicach
PRZEDSIĘWZIĘCIE: "WYJŚCIE Z KLASĄ"
DOKUMENTY SZKOŁY
Przetargi powyżej 130 tysięcy
- „Kompleksowa dostawa, sprzedaż i dystrybucja gazu ziemnego do budynków I Liceum Ogólnokształcącego im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim”
- Przetargi
- Wykonanie oświetlenia Powiatowego Centrum Treningowego w Tomaszowie Lubelskim
- Utworzenie powiatowego centrum treningowego w Tomaszowie Lubelskim postępowanie nr 1
- Utworzenie powiatowego centrum treningowego w Tomaszowie Lubelskim postępowanie nr 2
Projekt edukacyjny w Bartoszu „Powiat Tomaszowski stawia na kompetencje kluczowe dla rynku pracy”
Statystyka
- Odsłon artykułów:
- 2007286
Gościmy
Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.







