• Front szkoły

  • Szkoła bokiem

  • Hala

  • Tył szkoły

   W dniach 26.05.- 29.05.2026 r. 61 uczniów naszej szkoły (klasy 3a, 2a,1e, 1b, 1a, 1d) zwiedziło 3 europejskie stolice: Budapeszt, Wiedeń i Bratysławę oraz malownicze miasteczko Szentendre. Uczniowie mieli okazję zobaczyć najpiękniejsze zabytki i atrakcje turystyczne stolic, spróbować specjałów kulinarnych, zakupić ciekawe pamiątki. Dodatkową atrakcją był wieczorny pokaz tańczących fontann na wyspie na Dunaju oraz nocny rejs statkiem po Dunaju, podczas którego można było świetnie odpocząć i podziwiać podświetlone monumentalne budowle Budapesztu. Wspaniała pogoda i dobry humor towarzyszyły uczniom Bartosza podczas całego wyjazdu.

  Zapraszamy do galerii