W piątek 26 listopada 2021r. odbył się finał XXXI edycji Przeglądu Muzyki Różnej Staś organizowany przez I LO im Stanisława Staszica w Lublinie. Do ścisłego finału zakwalifikowano tylko 8 uczestników, tych o najwyższym poziomie wokalnym. Wśród nich znalazła się Ola, która reprezentowała naszą szkołę. Ola zaprezentowała dwa utwory anglojęzyczne. Jury było pod ogromnym wrażeniem zdolności wokalnych Oli i przyznało jej nagrodę dla najlepszej wokalistki, co zapewni uczennicy możliwość nagrania utworów w profesjonalnym studio. 14 listopada br. Ola reprezentowała naszą szkołę w II Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Ojczystej im. Michała Zielińskiego „ Serce w plecaku” w Jarosławiu, w którym zdobyła II miejsce. Gratulujemy Aleksandrze sukcesów i cieszymy się z godnego reprezentowania naszej szkoły.

Opiekun zespołu The One – Katarzyna Ważna