Zaczyna się najgorętszy okres rekrutacyjny ważny zarówno dla absolwentów gimnazjów, jak i szkół pozyskujących nowych uczniów. Słuszne wydaje się przekonanie, że tego co dobre nie trzeba reklamować, jednak w świecie narastającej konkurencji, gdzie stale dokonywane są wybory nie jest to do końca możliwe.

BARTOSZ prezentuje swoją wartość zarówno przez liczne sukcesy uczniów, wieloletnią tradycję, bogatą ofertę edukacyjną, jak również wielopoziomową stronę internetową zawierającą ważne informacje o życiu szkoły i jej rozwoju.

Zapraszamy więc  do obejrzenia krótkiej impresji filmowej, będącej jeszcze jedną formą prezentacji szkoły. Jej rozwinięcie stanowią zarówno artykuły na stronie internetowej, galeria zdjęć, jak również filmy obrazujące ważne wydarzenia z życia BARTOSZA

.