22 kwietnia 2015 r. odbyły się Powiatowe Eliminacje Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którego organizatorem były Starostwo Powiatowe i Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Lubelskim.

Trzyosobowa reprezentacja naszej szkoły w składzie: Anna Murzacz (II b) Artur Palak (II b) i Tomasz Pachla (II a)  pod opieką  D. Stawarskiej rywalizowała z uczniami szkół ponadgimnazjalnych naszego powiatu w następujących konkurencjach: test pisemny,  który obejmował pytania z zakresu przepisów ruchu drogowego, wiedzy motoryzacyjnej, techniki kierowania pojazdem, pomocy przedlekarskiej, jazdy sprawnościowej samochodem oraz udzielania pierwszej pomocy. Drużyna z naszej szkoły wywalczyła w turnieju III miejsce. Puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe wręczyli: komendant powiatowy policji w Tomaszowie Lub. insp. Paweł Solarski, wicestarosta tomaszowski Jerzy Wereszczak oraz sekretarz powiatu Stanisław Cisło.