Szanowni Nauczyciele, Drodzy Gimnazjaliści..

Zapraszamy serdecznie do udziału w II już edycji Powiatowego Konkursu Recytatorskiego. W ubiegłym roku szkolnym konkurs cieszył się sporym zainteresowaniem młodzieży, co pozwala nam sądzić, że nowa tradycja BARTOSZA wejdzie na stałe do programu pracy szkoły, budując jej nowoczesny wizerunek. Wiemy, że wśród uczniów szkół gimnazjalnych jest wielu młodych, wrażliwych ludzi, mających talent,  pasje i aspiracje. To właśnie do nich kierujemy nasz projekt.

Zachęcamy wszystkich do rywalizacji zarówno atrakcyjnymi nagrodami, rzeczowymi,  jak również innymi korzyściami płynącymi z udziału w zmaganiach konkursowych. Macie szansę zaprezentować swoje zdolności, sprawdzić możliwości, spotkać ciekawych ludzi…

Do wszystkich szkół przesyłamy niezbędną do zgłoszenia ucznia  w konkursie dokumentację .

Tak więc… do zobaczenia w maju … .

Zespołu Szkół Nr 1

im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim